00

+

Yıllık
Deneyim

Tarımın Güçlü İsmi

Hakkımızda

Tevfik Sumak tarafından,1985 yılında kurulan Sumak Şirketler Grubu, Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde, 10.000m2 alanda faaliyete başladı. 37 yıldır sektöre adını yazdıran Sumak Group, kadrosunu ve portföyünü pazarın ihtiyaçlarına göre genişletip, 75 kişilik dinamik kadrosu ile, sektörün lider şirketleri haline geldi.

Grup firmalarından edindiği kurumsal tecrübe ve üretim gücünü, tarım makineleri ve yedek parçaları üzerine odaklayarak sektörde adımızı duyurmayı başarmış bulunmaktayız. Başta Rusya, Hindistan, Cezayir, Fas, Nijer, Nijerya ve Etiyopya olmak üzere birçok tarım ülkesine Tarım Makineleri ihraç ederek milli ekonomimize büyük bir katkı sağlamaktayız.

Sumagro, çeyrek asrı aşkın deneyimi sayesinde müşteriyle sarsılmaz bir ilişki kurarak, siz müşterilerinin memnuniyeti için canla başla çalışmaktadır. Her yıl katlanarak artan üretimi, CE ve ISO 9001 sertifikalarıyla hizmetlerinin çapını genişleterek sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmak için durmaksızın çalışmaktadır. Tarım Makineleri üretiminde kusursuz hizmet anlayışını ilke edinmiş ve bunu sağlamak için büyüyen teknolojiyi yakından takip etmekle ve tecrübeli kadrosuyla ‘’ kusursuz, sürdürülebilir üretim‘’ prensiplerini benimseyerek çalışmaktadır. Sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni ve modern tasarımlar ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yenilikler çerçevesinde sürdürmektedir.

Sumagro, siz saygın müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek üretim teknolojilerine sahip güçlü bir firmadır. Böylelikle sağlam, güvenilir, uygun fiyatlı tarım makineleri ve yedek parçalarının en doğru adresi haline gelmiştir.

WhatsApp WhatsApp